Panenky vnitřní síly - základní informace a objednání

08.03.2018 23:49

PANENKY VNITŘNÍ SÍLY - AKTUALIZOVANÉ INFORMACE PRO VÁS :) aneb jak panenky vznikají a co potřebujete vědět k jejich objednání

Panenky vnitřní síly jsou energetické panenky pro podporu a léčení naší duše. Vznikly proto, aby podpořily naši PRAVOU PODSTATU, náš potenciál, kvality, jež v sobě neseme, ale někdy o nich ani nevíme, panenky podporují a posilují to dobré v nás. Původně vznikly proto, že jsem chtěla obdarovat úžasné ženy ve svém okolí, darovat jim něco opravdu "jejich" a "o nich". Postupně ale vznikaly panenky pro různé osoby, myšlenky, zkrátka rozličné záměry a lze tedy vyrobit panenku na jakékoli téma (panenky osobní, duše domova či duše podnikání, partnerskou panenku, panenku na podporu zdraví,...), pro ženy, muže, děti i zvířata :) Vyrábím také panenky ženského cyklu nebo panenky s energií svátků keltského kola roku.Záleží na Vás, jakým způsobem formulujete svou "objednávku" a co chcete panenkou podpořit.

 

Každá panenka je originál, žádná není stejná, panenky vznikají na míru konkrétnímu člověku. Panenka totiž vzniká v naladění na člověka, kterému je určena. Nepotřebuji k tomu Vaše datum narození, ale ptám se vždy na:

(TOTO JSOU INFORMACE, KTERÉ MI SDĚLÍTE PŘI OBJEDNÁVÁNÍ PANENKY)

* na Vaše OBLÍBENÉ BARVY a
* CO MÁTE RÁDI, co Vás těší, naplňuje
* Vaši BARVU VLASŮ
(v případě osobních panenek, pokud jde o jiné téma, informace si upřesňujeme spolu). Opět ale záleží na Vás, co mi o sobě sdělíte :) K panence patří intuitivně přijaté poselství pro Vás - o její energii, o tom, co přináší, potřebuje,...
* VELIKOST (viz dále)

Panenky jsou vyrobeny z ovčí vlny českých oveček a dalších komponentů (kovových, přírodních, plsti, organzy,...). CENA panenek se odvíjí od jejich velikosti a zdobení, dopředu ji nedokážu říct, pohybuje se však mezi přibližně 250 - 450 Kč. Malá panenka má asi 15 cm, středně velká asi 20 cm, největší kolem 30 cm.

NOVÉ a DŮLEŽITÉ INFORMACE K POSELSTVÍ - Z důvodu časové a energetické náročnosti tvorby panenky a přijímání jejich poselství, jsem se rozhodla, že POSELSTVÍ k panence bude zvlášť ZPOPLATNĚNO. Cena poselství je ořibližně 100 Kč, cena se může mírně odlišovat v závislosti na náročnosti přijímání poselství (může to být míň, i o něco víc). Panenku tedy můžete dostat s poselstvím a nebo se rozhodnete jen pro panenku za původní cenu. (Příklad: panenka vyjde na 270 Kč, poselství k ní za 100 Kč - když si vyberete jen panenku, zaplatíte 270 Kč - ale nebudou k ní žádné informace pro Vás, pouze její jméno - a nebo si vezmete panenku a poselství a zaplatíte 370 Kč.) Děkuji za pochopení.

 

DŮLEŽITÉ! Panenky NESLOUŽÍ jako hračky, ale spíše jako DEKORACE, jsou jemné a křehké a podle toho zasluhují zacházení.

Koupí panenky přispíváte na práci sociálnĕ-terapeutické dílny Momo Chrudim, jež je mým hlavním dodavatelem barevné ovčí vlny.

 

Na tvorbu panenky si vyhrazuji ALESPOŇ 2 týdny - ve většině případů se panenka narodí dříve, ale záleží na různých okolnostech (jestli mám ten správný materiál, kolik mám zakázek, jak mi dovolí tvořit moji kluci :) atd.)

Děkuji za Vaši důvěru, přízeň a přeji mnoho krásných zážitků s panenkami vnitřní síly!

Markéta Nemetona

 

Ukázka panenek na FB Nemetona - Posvátný háj (různá alba fotek dle zaměření panenek