Panenky vnitřní síly - základní informace a objednání

Jak panenky vznikají a co potřebujete vědět k jejich objednání?

Panenky vnitřní síly jsou energetické, šamanské panenky pro podporu a léčení naší duše. Vznikly proto, aby podpořily naši PRAVOU PODSTATU, náš potenciál, kvality, jež v sobě neseme, ale někdy o nich ani nevíme, panenky podporují a posilují to dobré v nás. 

Původně vznikly proto, že jsem chtěla obdarovat úžasné ženy ve svém okolí, darovat jim něco opravdu "jejich" a "o nich". Postupně ale vznikaly panenky pro různé osoby, myšlenky, zkrátka rozličné záměry a lze tedy vyrobit panenku na jakékoli téma (panenky osobní, duše domova či duše podnikání, partnerskou panenku, panenku na podporu zdraví,...), pro ženy, muže, děti i zvířata :) Vyrábím také panenkové cykly (kelstské kolo roku, bohyně, ženské cykly, realm reading dle Doreen Virtue). Záleží na Vás, jakým způsobem formulujete svou "objednávku" a co chcete panenkou podpořit.

Každá panenka je originál, žádná není stejná, panenky vznikají na míru konkrétnímu člověku. Panenka totiž vzniká v naladění na člověka, kterému je určena. Nepotřebuji k tomu Vaše datum narození, ale ptám se vždy na:

(TOTO JSOU INFORMACE, KTERÉ MI SDĚLÍTE PŘI OBJEDNÁVÁNÍ OSOBNÍ PANENKY)

* na Vaše OBLÍBENÉ BARVY
* CO MÁTE RÁDI, co Vás těší, naplňuje
* Vaši BARVU VLASŮ
* chcete panenku osobní, nebo spojenou s nějakým záměrem?
* chcete k panence POSELSTVÍ - intuitivně přijatou zprávu o její energii

Pokud si přejete vytvořit panenku na nějaké jiné téma, vše si spolu upřesníme. Panenky jsou vyrobeny z ovčí vlny českých oveček a dalších komponentů (kovových, přírodních, plsti, organzy,...). 

CENA panenek se odvíjí od jejich velikosti a zdobení, pohybuje se kolem 800 Kč.

POSELSTVÍ - z důvodu časové a energetické náročnosti tvorby panenky a přijímání poselství, je poselství k panence zvlášť ZPOPLATNĚNO. Cena poselství je 400 Kč. Panenku tedy můžete dostat s poselstvím a nebo se rozhodnete jen pro panenku.

DŮLEŽITÉ! Panenky NESLOUŽÍ jako hračky, ale spíše jako DEKORACE, jsou jemné a křehké, podle toho zasluhují zacházení. Koupí panenky přispíváte na práci sociálnĕ-terapeutické dílny Momo Chrudim, jež je mým hlavním dodavatelem barevné ovčí vlny.

Na tvorbu panenky si vyhrazuji ALESPOŇ 2 týdny - ve většině případů se panenka narodí dříve, ale záleží na různých okolnostech (jestli mám ten správný materiál, kolik mám zakázek, jak mi dovolí tvořit moji kluci :) atd.)

Děkuji za Vaši důvěru, přízeň a přeji mnoho zážitků s panenkami vnitřní síly!

Markéta Nemetona

Ukázka panenek na FB Nemetona - Posvátný háj (různá alba fotek dle zaměření panenek)