Voláme duši miminka

Občas je tvořím. Panenky s bříškem. Průvodkyně těhotenstvím, porodem, mateřstvím. Tyhle panenky však slouží také k jednomu speciálnímu účelu - přivolávají duši miminka. Někdy jednoduše rodiče chtějí symbolicky vyjádřit svou touhu po dítěti, ukázat dušičce, že dveře má otevřené, že je vítaná a že už se na ni těší.
 
Moc ráda tyhle panenky tvořím. Stejně jako všechny jiné, i ony mi vypráví své příběhy. A co si budeme povídat, dotknout se té vzácné a krásné miminkovské energie je prostě kouzelné. Dotknout se energie duše je čistá krása. Někdy se dušička už hodně těší, až skočí do těla, někdy váhá, někdy čeká, až si rodiče něco v sobě pořeší. Někdy je to lusknutím prstu, někdy to chvíli trvá. Všechno má svůj čas a ten čas je správný, i když je to třeba někdy pro rodiče náročné.


Tahle vílopanenka na přání měla podpořit právě přivolání duše miminka. Věřím, že si vzájemně k sobě cestu najdou :)
Někdy to ale vypadá, že se nedaří, někdy miminko nepřichází. I tohle je téma, které s ženami občas na terapiích řešíme. Více o tom si můžete přečíst ve starším článku: https://www.nemetona-posvatny-haj.com/.../kdyz-miminko.../

Krásný čas,
Nemetona