SRT

Na cestě za vědomým sebepoznáním a uzdravením sebe sama jsem od svých 17 let, kdy jsem absolvovala své první rodinné konstelace. Od té doby jsem vyzkoušela mnoho technik zaměřených na práci se sebou, někdy s menším, někdy s větším úspěchem.

S narozením prvního syna se otevřelo mnoho témat, které potřebovaly ošetřit… v tu chvíli mi do života vstoupila duchovní metoda Spiritual Response Therapy, kterou jsem sice znala již před tím, ale tentokrát se objevila v plnější, hlubší podobě. Díky ní se mi podařilo rozplést různé propletence minulosti a od mnohého se osvobodit. Díky mnoha pozitivním zkušenostem s osobní terapií jsem se časem rozhodla tuto metodu sama naučit a dále pomáhat svým blízkým a dalším lidem na jejich cestě za větším pocitem pohody, svobody, radosti a uvolnění v životě

Ráda bych s Vámi sdílela aspoň krátký, ale velice osobní, příklad pozitivního užití této metody v mém životě.

První syn od velmi raného věku trpěl silným atopickým ekzémem, a jak se ukázalo později, také extrémními potravinovými alergiemi, které v některých případech vedly až k anafylaktickému šoku, kdy se dusil a upadal do bezvědomí. Jeho vývoj byl po fyzické i psychické stránce velmi zpomalený, jednak stálým urputným škrábáním, nervozitou, křikem a pláčem, jednak nemožností jíst běžné jídlo, jelikož téměř vše pro něj mělo alergizující účinky. V určité fázi mohl jíst (a já s ním, protože jako kojící matka jsem jiné potraviny nemohla) brambory, pohanku, mrkev, kedlubnu, brokolici a dýni. V podstatě první 2,5 roku svého života kromě mateřského mléka nejedl nic jiného (a já s ním). V psychické oblasti byl ustrašený, úzkostný, projevoval různých psychických potíží. V jednu chvíli jsem jako matka přijala možnost, že to nikdy nebude lepší… byť to pro mě byl pocit naplněný bolestí a zoufalstvím… Postupným zkoumáním příčin těchto potíží jak u něj, tak u nás jako rodičů, se povedlo jeho stav neskutečným způsobem zlepšit. Nejen, že se do jeho jídelníčku podařilo zařadit další potraviny, zároveň prošel i neskutečnou proměnou po psychické, mentální a emocionální stránce. Dnes by málokdo věřil, že ten společenský, zvídavý a chytrý kluk byl kdysi v takovém stavu, v jakém byl. Odvažuji se tvrdit, že nám v tom velikou měrou pomohlo právě SRT zaměřené na hledání zdrojů různých potíží.

Z vlastního života uvedu ještě jeden hodně silný a důležitý příběh o tom, jak mi (nám) SRT pomohla. Když jsem čekala druhého syna, na úplném začátku těhotenství jsem zřetelně cítila přítomnost dvou dušiček. Jedna z nich se velice záhy rozhodla odejít, přijala jsem to s pokorou… Během těhotenství však z hlubin mé duše začaly vyplouvat „příšery“ – pocit odmítnutí, téma nechtěné dítě a dcera (já), což se velice umocnilo v okamžiku, kdy jsem zjistila, že čekám druhého syna. K mým vlastním „depkám“ se přidaly obrovské strachy z porodu a intenzivní pocit, že se něco opravdu hodně pokazí. V mé povaze je všechno zkoumat. Každý pocit podrobit drobnohledu a zjistit, co je za tím. Totéž jsem udělala i v tomto případě. Začala jsem léčit své pocity, zranění, duševní a emocionální bolest. Zkoumala jsem strachy, které mě doslova pohltily… čistila si témata pomocí SRT u sebe, ale strachy se stále objevovaly… v tu chvíli nezbylo nic jiného, než zkoumat motivace a pocity děťátka, které jsem nosila pod srdcem. Podařilo se přijít na to, že miminko vlastně vůbec nemá v plánu se narodit. Znovu jsme prozkoumali příčiny tohoto záměru (jednou z nich byl i odchod sourozence hned na začátku), pročistili je… a přišla neskutečná úleva, klid a vědomí, že vše je v dokonalém pořádku… Na závěr těhotenství mě čekal opravdu krásný, vědomý porod, před nímž jsme se se synkem na všem domluvili a on opravdu přišel tak, jak jsme si spolu představovali.

Někdy se nás v životě dějí věci, které nedokážeme zcela vysvětlit. Řetězení událostí, zdravotní či psychické potíže, problematické vztahy a bolest na různých rovinách života. Ačkoli na vědomé rovině se snažíme se svými potížemi pracovat, z podvědomí nám naši snahu mohou sabotovat programy a bloky, které nám brání žít svobodným a šťastným životem.

Spiritual Response Therapy (SRT) se zaměřuje na prozkoumávání podvědomé mysli k odhalení a uvolnění skrytých bloků v různých oblastech života. Čištění ve spojení s Vyšším Já se zaměřuje na bloky ze současného života či životů minulých. Od počátku našeho života na Zemi procházíme různými zkušenostmi, přičemž ne všechny jsou pro nás příjemné. Ba naopak… z některých událostí si neseme bolest a zranění, přičemž v nás zůstává traumatizující energie, která znovu a znovu vyvolává a přivolává původní vzpomínky a zážitky a opakující se situace. Pomocí SRT lze vyčistit disharmonickou a negativní energii uloženou v podvědomí, získanou z traumatizujících a nepříjemných zkušeností. Tím, jak se osvobozujeme, uvolňuje se i v našem životě prostor pro nový způsob života, nahlížení na sebe, vědomý přístup k sobě, druhým i prožívání, pro radost, svobodu, lásku. Na těle i na duši.

Prostřednictvím SRT lze zkoumat a čistit:

  • Rozličné strachy, úzkosti, psychické potíže
  • Komplikované, náročné a bolestné vztahy – s dětmi, rodiči, partnery
  • Problémy pracovního charakteru, pocit neúspěchu, selhání
  • Zdravotní potíže – alergie, astma, ekzémy, a jiné, věříte-li, že nemoci mají psychosomatický základ
  • Odvádět přivtělené duše, negativní entity
  • Obzvláště „urputné“ bloky, sliby, energetické smlouvy a přísahy, učiněné na podvědomé a nevědomé rovině
  • Prokletí
  • Domy, pozemky od negativních energií a mnoho dalšího

Neslibuji zázračné vyřešení VŠEHO a NAVŽDY. Mohu Vám však pomoci uvolnit zátěž minulosti a kráčet životem svobodnější, vědomější, spokojenější. Pokud Vás tato metoda práce na sobě zaujala, pokud Vás něco ve Vašem životě tíží a máte chuť se vymanit z nekonečného kruhu, ze kterého nelze vykročit, možná, že SRT je metoda právě pro Vás určená.