Respekt k porodu 2015 Valašské Meziříčí

Vážení a milí,

připravujeme pro Vás pásmo přednášek a workshopů Respekt k porodu, který každoročně v naší republice na různých místech probíhá v rámci Světového týdne respektu k porodu. Tentokrát poprvé i ve Valašském Meziříčí! Těšit se můžete na povídání či praktické ukázky z oblasti přirozené podpory těhotenství a porodu, jak psychicky zvládat porod, masáže těhotných či miminek, psychomotorický vývoj miminek, apod. Pásmem Vás provede dula Mgr. Markéta Vlčková a porodní asistentka Mgr. et Mgr. Karolína Kutálková. Objeví se také hosté.

 

PROGRAM:

14:00 - úvod a přivítání a hned po tom:

Jak psychicky zvládat porod (přednese porodní asistentka Karolína Kutálková) - přednáška pojednává o tom, jak si žena může porod prožít a ne jen přežít, co lze během porodu dělat a jak si jej sama či spolu s doprovodem užít...

15:00 - Alternativy v mateřství (Karolína Kutálková) - Jaké jsou látkové plenky? Jak využít relaxační polštářky s bylinkami? Šátkovaní... ukázka úvazů, látkových plen.

16:00 - Těhotenství a mateřství jako duchovní revoluce v životě ženy (dula a arteterapeutka Markéta Vlčková) - workshop s prvky relaxace a arteterapie. Povídání o tom, co představuje těhotenství, porod a mateřství pro ženu po psychické a emocionální stránce. Těhotenství a mateřství jako možnost setkat se hluboce sama se sebou.

17:00 - DISKUZE aneb prostor otevřený pro otázky a odpovědi, sdílení, dojmy, postřehy, přání atd.

Těšíme se na Vás!

Přijďte prosím včas a s předstihem, ať se stihnete příjemně uvelebit Emotikona smi

 

 

Pro bližší informace sledujte FB Respekt k porodu Valašské Meziříčí.

https://www.facebook.com/pages/Respekt-k-porodu-Vala%C5%A1sk%C3%A9-Mezi%C5%99%C3%AD%C4%8D%C3%AD/1067246983290152