Poselství z Posvátného háje - srpen 2019

Andělé stromů – OSIKAAnděl osiky nám pro měsíc srpen připravil energii bujaré veselosti, lehkosti a smíchu. Dává na frak jakékoli ztuhlosti, nepružnosti, zatvrzelosti a špatné náladě. Zatímco se lehce pochichtává (a možná i vybuchne smíchy, protože to nemůže vydržet), dává nám znamení, že falešná morálka a připoutání k rutině, ale také neupřímnost (hlavně k sobě) by měly být pověšeny na hřebík. Sundej si všechny své falešné obleky a masky, vykroč ve své nahotě – cože, že se třeseš strachy? A čeho se bojíš?

Energie osiky nás dostává na dřeň nás samých – nikoli však v negativním slova smyslu. Ale v lehkosti, radosti a hrooooomadě smíchu. Umíte se zasmát sami sobě? Nebo jste pořád tak moc důležití, upjatí, sevření a zarputilí? Pak do Vašeho života anděl osiky vstoupí jako trošku rošťácký šprýmař a ukáže Vám, že zdánlivý pocit důležitosti je pouhopouhá iluze.

Osika nám pomáhá hodně odlehčit všechno, co prožíváme. Dodává nám vtip a šarm, dobrou náladu a důvtip. Pomáhá nám plynout, na ničem nelpět, přizpůsobit se všemu, co se neustále děje a hlavně MĚNÍ. I my se stále měníme, nezbývá, než to přijmout a s touto skutečností se spřátelit 

S naší flexibilitou, lehkostí, hravostí a dobrou náladou přichází nové nápady, povznesená mysl. Ani na nich však není dobré ulpět, na ničem! Protože PANTA REI – VŠE PLYNE!

Dýchej, naplň své tělo vzduchem, dechem, který všechnu tíhu, strnulost, zatvrzelost a umanutost odvane tak, jako bys foukl do lehoučkého peříčka na své dlani. Odlehči sám sobě, nenes už dál všechny ty balvany, které vláčíš na zádech tak dlouho životeum… Odlehči svému tělu, hlavě, srdci i duši. ÚSMĚV TĚ NIC NESTOJÍ! A je to mocný lék! Tak se směj a žij, každou sekundu vzácného času svého života.

Krásný čas,
Nemetona


#poselstvizposvatnehohaje #nemetona #srpen #andelestromu #stromyleci #andelestromu #smich #lehkost #radost