Nemetona - inspirace, ochrana, bezpečí a láska

Miluju přírodu, miluju les. Od malička mám ráda věci mezi nebem a zemí. Les a stromy, celá příroda pro mě představuje něco posvátného... vždycky jsem "tam" měla silný pocit spojení s něčím vyšším, mocným, byla jsem zaplavena vnitřním klidem a nacházela odpovědi na své otázky. Když mi nebylo dobře, pobyt v přírodě, procházka do lesa, výstup na kopec, mi vždycky poskytly útěchu, pomoc, vydechnutí i inspiraci. Zajímají mě staré přírodní "pohanské" rituály, druidové, společenství, která využívají moudrost přírody k většímu souznění se sebou a celým Univerzem.

Sama dobře z mnoha zkušeností vím, jak důležité je cítit se bezpečně - v běžném životě, ale zejména v situacích mezních, když "o něco jde", když se necítíme dobře, zažíváme něco významného, apod. Co pro mě představuje les a příroda, vytvářím ve svém pečujícím přístupu - respektující prostor, v němž se cítíme bezpečně a můžeme se svobodně projevit a je o nás láskyplně pečováno. Tento "rámec" nabízím ve svých službách. Vždy přitom vycházím z Vašich potřeb. Společně hledáme to, co Vy potřebujete a po čem toužíte.

Když jsem kdysi uvažovala nad tím, co by mohlo zaštítit moji práci, vzala jsem si na pomoc karty bohyní... a vypadla na mě karta keltské bohyně Nemetony. Věděla jsem, že to je ono! Nemetona stráží posvátná místa přírody i posvátné obřady. Mezi její témata patří přání, ochrana, radost, kouzla, štěstí a příroda. V prostoru, jenž Nemetona stráží, cítíme útěchu, klid, jsme zajedno s přírodou a něčím vyšším. Její jméno znamená svatyně. Koho víc si přát jako patronku své práce? Protože ať už rodíme, pracujeme na sobě nebo tvoříme, vždy je dobře, když je tento prostor požehnaný, chráněný, plný lásky a pohody. Zvu Vás tedy do světa Nemetony - Posvátného háje... hledat sebe sama a svou cestu, pečovat o sebe, být sami sebou.