Květové esence s vůní růže

„Cestou jemného doteku…“ se můžeme vydat s pomocí našich hřejivých dlaní a voňavých květových esencí, které nás emočně hladí na těle i na Duši. Touto jemnou a voňavou cestou můžeme začít provádět naše děti již v období těhotenství, kdy jej nejdřív hladíme v lůně maminky přes její bříško, a stejně tak i po jeho narození, ale to už přímým dotekem. A čím dříve po porodu budeme v jemné kytičkové péči „pokračovat“, tím lépe bude prospívat po všech stránkách a tím snadněji si bude zvykat na vše nové v novém světě. A tato jemná a voňavá cesta může nejenom naše děti, ale i nás provázet a léčit v průběhu celého života, tedy nejenom v období dětství, ale až do období „moudrého věku“. Jako voňavé kytičkové vylaďování našich životů a se srdcem v dlaních.

„ZROZENÍ – pohlazení Srdcem“ přináší nové květové esence s vůní Růže především pro období zrodu nového života a celého dění kolem něj. Jsou bohaté na bioaktivní látky léčivých rostlin a obsahují výtažky ze vzácných olejů květů a bylin tělu prospěšných. Jejich důležitou součástí jsou i výjimečné pramenité vody z Francie a Čech, které jim dodávají jemnou rezonanci čisté přírody v té nejvyšší kvalitě.

Esence ZROZENÍ významně pomáhají harmonizovat emoční svět ženy, přirozeně ji podporují v důvěře v sebe sama i v moudrost přírody nejenom v období těhotenství či příchodu jejího děťátka, ale také v každém období jejího života. Květové esence s vůní Růže jemně a zároveň do hloubky podporují děťátko již v čase, kdy je ještě v lůně u maminky. Stejně pak i v období po porodu, ale i v průběhu celého jeho dětství.

Díky tomu, že esence ZROZENÍ nejsou monokomponentní, tzn. že neobsahují jenom jednu kytičku, ale obsahují vícero kytiček, které hezky spoluvytváří vzájemné synergické působení se všemi jejich součástmi, mají širší zaměření. Celkové působení květových esencí Hlazení Duše Miminka, Strom Života, Růžové osvěžení a Svítání je možně využít nejenom u samotného porodu či v těhotenství, ale pomáhají a podporují nás v nejrůznějších situacích i v běžném životě, tedy kdykoliv je potřeba. Proto se jednotlivé esence ZROZENÍ vyskytují a využívají v různých obdobích našeho života, a proto jsou také uvedeny v různých kategoriích (viz jejich jednotlivé rozdělení), kde jsou uvedeny s aktuálním popisem svého působení pro danou situaci a pro dané téma. A právě v této rozmanitosti je také výjimečnost nových esencí ZROZENÍ.

Esence ZROZENÍ se na začátku začali využívat především v oblasti porodnictví, tedy v období těhotenství, porodu a šestinedělí pro nově rodící se maminky a jejich miminka, kdy jemně a do hloubky působí na emoční, mentální, tělesné a smyslové rovině. A díky nim vznikají pro předčasňátka v inkubátorech i Voňavé domečky. Jako první začaly esence ZROZENÍ používat ve svých těhotenských kurzech a v rámci poporodní péči porodní asistentky, dětské či neonatologické sestry, duly a ženy pečující o budoucí maminky a jejich miminka.

A jak se to často v životě stává, čas ukázal, že díky širšímu zaměření a celkovému blahodárnému působení esencí ZROZENÍ, významně pomáhají dětem nejenom po porodu, ale i v celém období jejich dětství. Moc se jim líbí, mají je rády a také si samotné dovedou o ně už říct a často si i o ně říkají. Zkrátka, bez Růžového obláčku už nechtějí usínat, a taky chtějí být hlazeny pomocí voňavých Konejšivých doteků. Proto vznikl a začíná se zavádět i koncept opečovávání dětí s názvem „Kytičkové dětství s vůní Růže“ do mateřských školek či škol. Voňavé květové esence stejně účinně opečovávají, pomáhají a podporují i ženy v každém období jejich života, a to až po věk Moudré ženy. Proto vzniká i koncept opečovávání pro ženy s názvem „Kytičkové pohlazení s vůní Růže pro Ženu a její vnitřní Dítě“ a následně i „Kytičkové pohlazení s vůní Růže ve věku Moudré ženy“. A také se otevírá spolupráce i pro mnohé ženské kruhy, v kterých zkušené lektorky učí ženy „kytičkovému opečovávání“ jejich ženského světa na různých úrovních. V posledním období se taky začalo specificky zaměřené „kytičkové opečovávání“ i pro Dom seniorů. A to nejenom pro samotné klienty, ale i pro pečovatele, kteří potřebují taky podpořit ve svém náročném poslaní. Voňavé květové esence se stávají součástí i různých terapií, kde podporují děti i dospělé v  procesu jejich léčení. Emočního či mentálního, a vlivem působení psychosomatiky i tělesného. Výborné zkušenosti se např. ukazují i v „kytičkovém opečovávání“ predčasňátek na neonatologických odděleních a následně i při jejich Vojtové terapii. Dokonce se esence skvěle osvědčili při podpoření „kvality života“ v onkologické a paliativní léčbě. A nakonec, „voňavé kytičkování“ pomáhá i v běžném životě při nejrůznějších momentech a situacích, kdy potřebujeme opečovat či podpořit, anebo když se chceme jenom tak osvěžit. Zdá se, že fantazii se meze nekladou a „voňavá kytičková pomoc“ přichází často tam, kde ji zkusíme…

Převzato od úžasné autorky esencí Zrození, Ing. Evy Kopasové, z webu www.zrozeni.com