Kouzelné krabičky z Posvátného háje

Před pár týdny jsem přemýšlela o prvotní myšlence, která mě přivedla k panenkám vnitřní síly. Moc jsem si tehdy přála tvořit něco pro ženy, co je potěší, pohladí, rozzáří jejich duši a srdce. Znovuspojení s tímto záměrem mě dovedlo k další myšlence – chci ženám dávat radost, péči a štěstí víc a víc! A proto vznikly Kouzelné krabičky.

Připravila jsem pro Vás 5 tematicky/jasným záměrem laděných kouzelných krabiček vytvořených v naladění a zcela intuitivně Vám na míru:

 • Poznej sebe sama – určená k podpoře sebepoznání, rozvinutí Vašeho pravého já
 • Pečuj o sebe – k podpoře a harmonizaci ženství
 • Těhotná a šťastná – k podpoře energie těhotenství a miminka, nebo k jeho přivolání
 • Můj rok – „narozeninová“, určená k podpoření osobní roční vibrace od narozenin do narozenin
 • Naplňuj svůj záměr – kouzelný balíček zcela podporující Vámi zvolený záměr, Vámi vybrané téma

Co v takové krabičce najdete?

 • Průvodní slovo, v němž budete mít vše popsáno a vysvětleno.
 • Panenku vnitřní síly vytvořenou přímo pro Vás a Vámi zvolené téma (Váš vlastní záměr nebo jednu ze 4 tematických krabiček). Panenka je střední velikosti, tzn. má kolem 20 cm.
 • Poselství z Posvátného háje, rozsáhlejší zpráva o energii panenky i Vás, doplněná o další tipy a doporučení pro Vás.
 • Náramek z minerálů vybraný intuitivně pro Vás a Vaše aktuální potřeby, včetně popisu co daný minerál přináší.
 • Květovou esenci Zrození k opečování sebe sama na psychické, emoční i fyzické rovině – tato součást balíčku je volitelná, ale velmi doporučená J Květová esence nádherně doplňuje celý záměr Kouzelných krabiček z Posvátného háje. Výběr je z esencí Hlazení duše miminka, Růžové osvěžení, Strom života nebo Svítání (esence byly vytvořeny pro oblast těhotenství a mateřství, ale můžeme je užívat kdykoli během života a v různých situacích)
 • Dáreček :)

Kouzelné balíčky vznikají v nekuřáckém prostředí, s respektem k životnímu prostředí, s láskou a úctou k životu a jedinečnosti každé bytosti. Koupí přispějete na práci sociálně-terapeutické dílny Momo Chrudim o.p.s., mého hlavního dodavatele ovčí vlny. A hlavně podpoříte sebe sama a dovolíte své duši zářit.

Cena Kouzelné krabičky z Posvátného háje je 2500 Kč + doprava (zásilkovnou). Objednat si ji můžete prostřednictvím zprávy na FB Nemetona – Posvátný háj nebo emailu markeetas@seznam.cz.

První takový balíček už spatřil světlo světa a tady si můžete přečíst, co o něm napsala žena, pro kterou byl určen:

„Mám moc ráda panenky s poselstvím od Markétky. Mám jich několik a vždy pohladí mojí duši. Byla jsem nadšená, že můžu mít kromě své panenky, Kouzelnou krabičku vytvořenou přímo mě, na míru. Ta moje se jmenuje Poznej sebe sama. S jakým vnitřním chvěním jsem krabičku otevírala. Panenka mi vyrazila dech. Ty barvy… nádherná. Se zatajeným dechem jsem si četla poselství, které mi nese. To nebylo všechno… Krabička obsahovala ještě náramek z minerálů, Andělskou kartičku a esenci Zrození – Hlazení Duše miminka. Zahalila mě nádherná vůně růží a dalších přísad. Cítila jsem se zahalená její vůní a připadala si schoulená jako miminko na obrázku lahvičky Esence. A poslední kouzlo z krabičky byla nahraná vizualizace přímo pro mne. Při jejím poslechu jsem cítila klid a bezpečí.
Markétko, moc děkuji za Tvé napojení, skrze které tvoříš tato nádherná Kouzla pro naši Duši.“

Moc se těším na všechny Kouzelné krabičky, které vzniknou a poputují do světa k Vám!

Krásný čas,

Nemetona