Esence Zrození

„Já jsem spokojená. Strom života jsem si rozprašovala každý večer před spaním, stejně tak i na sebe, olejíčkem mazala bříško, a teď mažu holčičce suchá místečka. Svítání mi pomáhalo, když na mě šly strachy z porodu i u porodu.“
Kristýna, maminka malého miminka

"Květová esence mi stojí v předsíni na botníku, abych se nikdy před odchodem z domu nezapomněla stříknout. Stříkám vždy nad sebe, tedy nad hlavu a vždy se té vůně i nadechnu. Mám ráda tento můj denní rituál, mám pocit, jako by mě tím pádem něco chránilo před špatnou energií a zároveň mi to pomáhá udržet v sobě klid, pohodu a harmonii. A ta vůně je pro mě moc příjemná, je něžná a ochraňující." 
Petra, žena pečující o sebe

"Součástí kouzelného balíčku od Markétky byla esence Zrození – Hlazení Duše miminka. Zahalila mě nádherná vůně růží a dalších přísad. Cítila jsem se obejmutá její vůní a připadala si schoulená jako miminko na obrázku lahvičky esence."
Míša, která si přála opečovat své vnitřní dítě

"Mně esence přijdou nádherně pečující, jemné a přitom tak působivé! Vždy, když si je stříknu na sebe nebo do prostoru, cítím velké uklidnění a uvolnění. Strom života mi krásně pročišťuje hlavu, když ji mám přetíženou, Růžové osvěžení je takové hladivé pro všechny moje srdeční záležitosti a emoce. Hlazení duše miminka používám, když potřebuji pročistit prostor, sebe, jsem smutná. Děti automaticky sahají právě po Hlazení duše miminka :) A Svítání, to je balzám, který mi fakt pomáhá, když mi je ouvej."
Tereza, žena vnímavá k sobě samé