Kurzy arteterapie na dálku

04.04.2015 15:21

Láká Vás možnost nahlédnout do svého vnitřního světa pomocí výtvarna? Chcete vyzkoušet a poznat něco nového, oddechnout si i se něco o sobě dozvědět…?

        V rámci arteterapie nabízím možnost projít několikadílným kurzem na sebe navazujících témat zaměřených na sebepoznání. A to z pohodlí Vašeho domova, ve chvíli, kdy Vy sami chcete. Kurz probíhá částečně formou emailových/facebookových konzultací, aktivní tvorba však spočívá výhradně v rukou a soukromí každého účastníka. Každých 14 dní dostane účastník téma, jež bude moci zpracovat dle své libosti, co se týká času, prostoru, kde bude tvořit, techniky, apod. Pak výtvor (pokud chce) vyfotí, nascanuje a pošle lektorce emailem/do konverzace na FB. Následuje emailová/chatová individuální konzultace s lektorkou, zodpovídání dotazů, rozvoj tématu, apod. 

 

KDE: u Vás doma nebo kdekoli si budete přát

KDY: záleží na zvoleném kurzu - počtu lekcí ( ale počítá se se vzorcem: každé dva týdny jedno téma – v prvním týdnu tvoříte, ve druhém následuje reflexe)

CO: Arteterapie je metoda vycházející z pedagogiky i psychoterapie, při které se pomocí výtvarného tvoření (malby, kresby, koláže, modelování,…) dozvídáme něco o sobě i druhých, relaxujeme. Používá se za éčebnými i vzdělávacími účely s různorodými klienty, ale i jako forma odpočinku. Vnímáme ji jako důležitou techniku sebepoznání, práce se sebou i ve skupině. V rámci arte tvoření budeme volit různá témata, která pak„zpracujeme“ pomocí výtvarných technik, materiálů… každý tak, jak mu bude vyhovovat – v klidu, tak, aby si vše mohl promyslet, procítit, vyzkoušet. Kurz je zaměřen zejména na získání individuálního prožitku a osobních vhledů, sebe-zkušenosti, sebepoznání. Kurz je vhodný pro kohokoli, koho tato nabídka alespoň trochu zajímá :)

 

Co se během kurzu mohu dozvědět či naučit?

  •  Získám přístup k různým sebepoznávacím tématům z oblasti psychologie – nahlédnu do různých oblastí svého vnitřního života

  • Získám poselství z vlastního nitra díky své vlastní tvořivosti 

  • Budu-li o to stát, získám ke každému tématu intuitivní vhled od lektorky (konzultace je pro všechny, ale každý účastník si sám řídí její „hloubku“)

  • Osobní time management, rozvoj tvořivosti, podpora sebe-vědomí a sebe-uvědomění, odpovědi na otázky ohledně vlastního života,…

Nabízím aneb jaké online kurzy můžete absolvovat:

  • 1 ukázkovou online lekci (250 Kč), 
  • 8dílný základní kurz sebepoznání "Setkání s duší", pro bližší informace mě kontaktujte (2400,-),
  • 4dílnou sérii "Ženské cykly" aneb žena jako Panna, Matka, Kouzelnice a Baba (1200,-)
  • 5dílný cyklus "Velká pětka sebepoznání" aneb arteterapeutické nahlédnutí na témata vnitřních archetypů - dítě, žena, muž, zvíře a bůh (1500,-)
  • nebo online kurz Vám na míru na základě Vašeho přání a vzájemné dohody... 

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.